MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0532 273 78 23

Macbook Alan Yerler

AnasayfaGenelMacbook Alan Yerler

Firmamız ikinci el ve sıfır macbook alan yerler olarak sizler için haftanın yedi günü 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Maddi sıkışıklığınız varsa macbook bilgisayarların ikinci el olması önemli değildir. İkinci el dışında kutusu açılmamış faturalı Apple bilgisayarlarınızda satın alınır. Macbook satmak istiyorum fakat firmanız güvenilirmi bilmiyorum diyen bir çok kişinin kafasındaki bu soru işaretini, uzun yıllar sizlere hizmet vererek kaldırmış bulunmaktayız.Diğer firmalar gibi önce satmayı düşündüğünüz macbook’u alıp daha sonradan ödemeyi geçmiyoruz. Peki alım işlemi nasıl gerçekleşiyor.

Macbook satmak istiyorum yada macbook satın alan yerler arayıp bizlere ulaşan her müşterimiz ile satacakları cihaz hakkında bilgi aldıktan sonra, ister ortaklaşa belirlenen adreste isterlerse bulunduklara adrese kadar gidiyoruz. İki taraf açısındanda sıkıntı çıkmaması açısından ,cihazın gerekli kontrollerini yaptıkdan sonra ödemeyi ister nakit olarak isterse banka hesabına geçiyoruz. Bu tamamen müşterinin isteğine bağlıdır.

Satmayı düşündüğünüz her türlü macbook cihazlarınız için bizlerle günün her saati iletişime geçebilirsiniz. Sitemizde buylunan telefon numaralarından bizlere ulaşabileceğiniz gibi, yine sitemizde bulunan canlı destek bölümündende irtivbat kurabilirsiniz.